תקנון ומדיניות

מטעמי נוחות נוקט התקנון בלשון זכר, ואולם כל הנאמר בו מתייחס לנשים ולגברים כאחד.
השימוש באתר על תכניו והשירותים הניתנים בו, מוצעים לך בכפוף לקבלתך את כל התנאים הכלולים בתקנון זה. הנהלת האתר רשאית לעדכן את תנאי התקנון מעת לעת.

אנו עושים את כל המאמצים כדי להבטיח את דיוק תיאור המוצרים, המחירים והפרטים. למרות זאת ייתכנו לצוץ בעיות מסוימות. במקרה כזה, ניצור איתך קשר עם הסבר מלא והצעה מתוקנת, שכן שביעות רצונך חשובה לנו ביותר.
בהתחשב במגבלות הקיימות, "מענטש" שומר לעצמו את הזכות לשנות כמויות זמינות לרכישה בכל עת, גם לאחר ביצוע הזמנה.

 

משלוח
ימי המשלוח המוצגים באתר מתייחסים לימי עסקים והם מתחילים להיספר יום עד שלושה ימים לאחר קבלת התשלום, בימים אלו המוצר נארז ונשלח.
שני הצדדים (לקוח והנהלה) מסכימים שהעברת המוצר אל הלקוח היא באחריות הבלעדית של חברת הלוגיסטיקה – דהיינו חברת המשלוח (צד שלישי). במהלך שלב זה הבעלות המלאה על המוצר היא של הלקוח, ולכן כל הסיכונים והאחריות יחולו במהלך ההעברה על הלקוח.
מהרגע שהמוצר נשלח אל הלקוח, ל"מענטש" אין כל השפעה עליו, כל תקלה או עיקוב שלא קשורים ל"מענטש" לא נמצאים באחריותו אך עם זאת, במקרה כזה, יעבור בצמוד ללקוח וישתדל שיהיה מרוצה ככל שניתן.
ייתכנו מקרים בהם "מענטש" יאשר את הזמנת הלקוח ולאחריה יגלה תקלה שלא מאפשרת לו לספק את המוצר. במקרה כזה "מענטש" ייצור קשר עם הלקוח ויציע לו החלפה או החזר כספי.
ייתכנו שינויים ועיכובים במשלוחים בעקבות ימי עסקים של ספקינו במדינות השונות בעולם, במקרה של חגים כמו חג המולד או ראש השנה הסיני, אנא אפשרו לנו זמן משלוח נוסף. באירועים כאלו אנו נודיע על עיכובים בהודעות או באמצעי תקשורת אחרים.
הלקוח אחראי לספק ל-"מענטש" כתובת מלאה ומדויקת בעת הזמנת המוצר. "מענטש" לא יכול לבצע שינוי בכתובת לאחר ששלח את המוצר ללקוח. "מענטש" אינו אחראי לחבילות שאבדו בשל כתובות חלקיות או לא מדויקות.
"מענטש" לא יהיה אחראי על כל תשלום מכס או עמלה נוספת שעל הלקוח לשלם לאחר שהזמין את המוצר ממנו.

 

המרות והחזר כספי
אם בעת קבלת המוצר הלקוח לא לגמרי מרוצה, הוא רשאי לשלוח את הפריט/ים לכתובת ש"מענטש" תספק לו בתוך 45 ימים לקבלת החזר כספי. זמן ההחזר הכספי יכול לקחת עד 5 ימים מקבלת המוצר (תלוי בחברת העברת התשלום – צד שלישי). הפריטים חייבים להיות באריזתם המקורית, יחד עם חומרי האריזה, המדריכים, ניירת האחריות או כל דבר שהגיע עם המוצר.
לפני משלוח חזרה לקבלת החזר, על הלקוח לפנות ל"מענטש" לקבלת אישור בכדי להתחיל את התהליך.
במקרה שהמוצר שונה או נפגם בכל דרך שהיא, האחריות יורדת ותהליך ההחזר מבוטל מיד.
החזר כספי אינו כולל מוצרים בהזמנה אישית או כמות סיטונאית.
אנו ממליצים בחום להשתמש בשירות דואר סטנדרטי כדי להחזיר פריט על מנת להימנע מתשלומי מכס ועמלות, "מענטש" לא יהיה אחראי על פריטים שאבדו או ניזוקו במשלוח.
משלוח המוצר מהלקוח בחזרה אלינו ישולם על ידי הלקוח.

מוצר לא נכון/פגום
אנו משתדלים מאוד לספק ללקוחות שלנו את המוצר שביקשו במצב האידאלי, בכדי להבטיח את שביעות רצונם. אם בכל זאת קיבלת מאיתנו מוצר שלא הזמנת או שהגיע פגום, אנא צור איתנו קשר מיידית.

תיאור מוצרים
בעוד אנו משתדלים ככל שניתן לפרסם פרטים ותמונות מדויקות, אנו לא מתחייבים שתיאורי המוצרים או כל תוכן אחר הוא מדויק, שלם, אמין או נטול שגיאות.
אנו שומרים לעצמינו את הזכות לתקן שגיאה, טעות או אי דיוק אם יימצא ולשנות/לעדכן מידע בכל עת ללא הודעה מוקדמת.
אם מידע חשוב השתנה במוצר לאחר שלקוח ביצע הזמנה שלו באותו יום או 7 ימים לאחר מכן, הוא רשאי לבטל את ההזמנה ולקבל החזר כספי מלא.

זכויות יוצרים
כל התוכן המופיע באתר כגון טקסט, גרפיקה, לוגו, לחצן, סמל, תמונות, קטעי וידאו, הורדות דיגיטליות ותוכנות כולם בבעלות "מענטש" והם מוגנים על ידי חוקי זכויות יוצרים בין-לאומיים.

 

שימוש באתר
כוונת הנהלת האתר כי האתר ושירותיו יהיו זמינים בכל עת. יחד עם זאת אין ביכולת הנהלת האתר להתחייב לזמינות רצופה ללא תקלות וללא "נפילות". כמו כן רשאית הנהלת האתר להפסיק את השימוש באתר מעת לעת לצורכי תחזוקתו וארגונו. לא יינתן כל פיצוי כספי/זיכוי בשל תקלות או הפסקות בשירות.
"מענטש" מעניקה לך רישיון מוגבל לגשת ולעשות שימוש אישי באתר זה. רישיון זה אינו כולל שימוש מסחרי באתר זה או בתכניו, איסוף או שימוש בדפי מוצר, מחירים, הורדה והעתקה של פרטי חשבון לטובת סוחר אחר או כל שימוש בכריית נתונים על ידי רובוטים או כלי שימוש אחרים.
אין לשכפל, להעתיק, למכור, או לנצל כל עניין ללא הסכמה מראש ובכתב של "מענטש". כל זכויות הקניין הרוחני וזכויות היוצרים בקשר לאתר הם של הנהלת האתר.

איזה מידע אנו אוספים ?
אנו אוספים ממך מידע בעת הרישום לאתר או בעת הזמנת מוצר, ייתכן כי תתבקש להזין פרט אחד או יותר מהבאים: שם מלא, כתובת, דואר אלקטרוני ומספר טלפון. יחד עם זאת מבקר באתר (מי שאינו רשום) יכול להישאר בעילום שם.
אנו אוספים ממך מידע זה כדי להתאים את חווית האתר אישית עבורך, כדי לשפר את האתר שלנו ואת חווית הקניה, כדי לשפר את שירות הלקוחות, כדי לעבד עסקאות (כמו שליחת קבלה לדואר האלקטרוני), כדי לקיים תחרות וקידום, סקר או פעילות אחרת וכדי לשלוח אימיילים.
אנו בהחלט לא עושים כל שימוש רע בפרטיך כמו לסחור, למכור או להעביר בכל דרך אחרת לגורמים חיצוניים. זה אינו כולל צד שלישי אמין שמסייע לנו בתהליך כמו חברת התשלום או ספק הדואר.